Садочки і молодша школа працюватимуть в звичному режимі, каже виконувачка обовязків директора депертаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія Басюк.

Садочки і молодша школа працюватимуть в звичному режимі на Хмельниччині

Щодо дитячих садочків, початкових класів і спецшкіл, то вихованці таких закладів освіти мають потребу у безпосередньому контакті з педагогічними працівниками. Тому в уряді було прийняте рішення Тривала «дистанційка» для наймолодших може призвести до непоновлюваних втрат у навчанні, тому було прийняте рішення про те, що умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Такий «виняток» діятиме під час «жовтого» та «червоного» рівнів епіднебезпеки", - каже чиновниця. Та додає: необхідність свідомо поставитися до вакцинації.

Що відомо Голова міністерства охорони здоровя України Віктор Ляшко на засіданні уряду зазначив про впровадження обов'язкових щеплень від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій.

Джерело