«Металіст» переміг найближчого переслідувача у турнірній таблиці із рахунком 0:5. Гра з «Кривбасом» стала найрезультативнішим матчем для харків’ян у Першій лізі.

Гра десятого туру відбулась 26 вересня у Кривому розі на стадіоні "Гірник".

Перший м’яч у ворота господарів залетів на 16 хвилині матчу – це був автогол від захисника "Кривбасу" Іванна Зотько.

Вдруге ворота криворіжців вразив вже нападник "Металіста", бразилець Матеус Пейшоту – це сталося на 53 хвилині.

Ще за десять хвилин захисник господарів Володимир Займенко отримав друге попередження і був видалений з поля. Ця червона картка стала восьмою для опонентів "Металіста" в десяти турах Першої ліги.

Маючи чисельну перевагу, гравці "Металіста" відзначилися ще трьома взяттями воріт суперника: на 65 хвилині забив француз Фарес Балулі, на 67 хвилині відзначився британець Кадім Харріс, а на 85 хвилині дубль оформив Пейшоту.

Вразити ворота харків’ян гравцям "Кривбасу" не вдалося.

Після десяти ігор "Металіст" продовжує очолювати турнірну таблицю – 28 очок у заліку. У "Кривбаса", який посідає друге місце – на вісім очок менше.

Для Харріса, першого в історії українського футболу легіонера з Англії, цей був другий матч у складі "Металіста". Клуб повідомив про підписання контракту з Кадімом цього понеділка, 20 вересня. Вже наступного дня він вийшов на поле у матчі 1/16 Кубку України проти "Десни" і забив свій перший гол за харків’ян.