26 вересня у Херсоні відбувся матч місцевого футбольного клубу "Кристал" проти ФК "Вовчанськ" з Харківської області. Це була гра в 10 турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги.

Футбольний матч між командами розпочався о 16:00. Його повну трансляцію можна побачити у YouTube.

На 31 хвилині першого тайму гол забив Владислав Галушка з команди Харківщини. Цей рахунок був остаточним до фіналу гри.

Футбольний клуб

У команді херсонського "Кристалу" на поразку відреагували так сторінці у Facebook.

У футбольному клубі "Вовчанськ" також прокоментували свою перемогу у соціальній мережі.

Читайте також У вересні матчі херсонського футбольного клубу "Кристал" будуть проходити без вболівальників Три забиті м’ячі та одне вилучення. МФК "Миколаїв" переграв херсонський "Кристал"