Українська співачка Джамала показала себе в незвичайному образі

Джамала показала, що творилося за кадром шоу

Джамала показала, що творилося за кадром шоу

У новому сторіс, яке Джамала записала, співачка з'явилася в яскравому костюмі. Красуня ідеально підкреслила фігуру корсетом, вразивши фігурою.

"Повернення гаргони", - сказала дівчина у відео.

Красуня також опублікувала пост, де вразила своїм співом. 

"Я-Медуза Горгона в"маскараді". Признавайтесь, хто здогадався?

Повинен сказати, що це одне з найскладніших шоу, в яких мені доводилося брати участь. По-перше, незважаючи на гадану легкість, я заспівала ніфіга собі Плавалагуну. Більш того, в маскараді голос не змінюють технічно, тому я повинна самостійно зробити все, щоб ви не впізнали мене. По-друге, весь час я пересувалася в мішку (так-так, буквально з мішком на голові), весь час - з незнайомими людьми. Повірте, мій внутрішній екстраверт чинив опір! Нарешті, мій образ-елегантний і абсолютно неперевершений завдяки майстрам ззовні, і дуже важкий і незручний всередині. Справжнє випробування вагою каміння, десятків метрів тканини і маскою з подачею повітря всередину", - написала Джамала під роликом.

Саніна з The Hardkiss прокоментувала відео:"ти була крута".

Фанати подивилися ролик майже 30 тисяч разів і написали коментарі: 

"Дізналася ще на першому ефірі, відразу ж сказала всім що якщо це не Джа, то я не її прихильниця і ніколи її не була. Спасибі за те що так радуєте!!! Ваш голос Джа, неймовірно", " здогадалася з першої ноти, і навіть руху рук ваші)))", "потужно. Але ми дізналися відразу, у кого ще може бути такий діапазон?",  "І тут ми всі офігіли".

Джерело