Фехтувальники з Хмельниччини виступили на міжнародних змаганнях Європейського кадетського циклу у Будапешті. Команду "України-3" представляли четверо хмельничан.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

За їхньою інформацією, команда зайняла друге місце поступившись команді з Ізраїлю. Третє місце зайняли спортсмени з Туреччини.

Фехтувальники з Хмельниччини виступили на міжнародних змаганнях

"Україну-3" представляли: Андрій Гуменюк, Віктор Мельник, Ілля Русін та Ілля Черногод. На шляху до фіналу вони послідовно перемогли команду “Україна-4” з рахунком 45:35, спортсменів з Естонії 45:41 та Угорщини 44:43. Проте, в заключному поєдинку поступилися збірній Ізраїлю 33:45.

У наших хлопців це третій вдалий виступ у цьому році: в січні вони виграли кадетський чемпіонат України U-17, а в червні стали третіми на чемпіонаті України серед молоді U-23.