Шість місяців малювала картину, яку присвятила синові художниця Ганна Єрменчук-Гручман. У неї є роботи, над якими працює блиизько місяця. Тривалість письма, розповідає художниця, залежить від складності картини. Пише їх майстриня у стилі декоративного розпису.

Художниця Ганна Єрменчук-Гручман у Волочиській дитячій школі мистецтв викладає за направленням. Каже: тут же почала малювати. Показує свою першу роботу, написану гуашшю на папері: "Це був десь 1990 рік. Тоді не можна було щось скапризувати, якісь матеріали шукати, за тридцять рублів прожити, за квартиру заплатити".

Мисткиня зберігає свої роботи закритими. У школі є 20 її картин, решта – на виставках. В кабінеті у неї виставлені роботи учнів. Художниця розповідає: творчою була ще з дитинства. Навчатися пішла за покликанням: "Просто любила ліпити".

Художниця з Хмельниччини працює у стилі декоративного розпису

Ганна каже, що однією з перших на Хмельниччині почала писати писанки: "Робила писачок зі шнурівки, там металевий такий кінчик був, то я витягала".

Серед творів Ганни Єрменчук-Гручман картини, які присвятила своєму синові Євгену. На одній з них зобразила лева, на іншій – козака з бандурою та молоду пару. Є картини, на яких Ганна зобразила звірів, що символізують характери людей: "Журавлі до родини тягнуться. Індики завжди ходять такі напищені. Хочеться, щоб в житті було простіше, щоб воно не було настільки закручене".

Художниця каже: свої роботи не продає, а дарує, тому що вкладає у них душу.

Джерело