Футбольний клуб "Прикарпаття" зіграв внічию з волочиським "Агробізнесом". Гра відбулася 12 жовтня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську та закінчилася з рахунком 0:0. Матч провели в межах 13 туру Першої ліги України з футболу.

На початку зустрічі господарі грали активніше за суперників, однак ближче до середини першого тайму гості із Хмельниччини перехопили ініціативу. Гравці "Агробізнесу" завдали більше ударів у площину воріт — господарів рятував голкіпер. За перші 45 хв жодній з команд не вдалося відзначитися у воротах суперника.

У другому таймі обидві команди мали нагоду вийти вперед, але голів також не забили.

Гра закінчилася із рахунком 0:0. Після нічиї у матчі "Прикарпаття" із 16 очками піднялося на восьму сходинку турнірної таблиці. "Агробізнес" — на 15 місці із дев'ятьма очками.

Читайте також "Прикарпаття" у домашній грі програло клубу "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів Тернопільський футбольний клуб "Нива" поступився івано-франківському "Прикарпаттю" "Прикарпаття" вдома програло одеському "Чорноморцю" і вилетіло з Кубка України

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини