Центр масової вакцинації від COVID-19, що на вулиці Володимирській, 92 у Хмельницькому, з 22 жовтня працює на годину довше – з 9:00 до 17:00 години. Збільшилась і кількість мобільних бригад, які проводять щеплення. Усе через те, що в останні дні кількість охочих вакцинуватися зросла в десятки разів.

Про це Суспільномурозповіла медична директорка Хмельницького міського центру ПМСД №2 Світлана Оленкевич.

Центр масової вакцинації, що на Володимирській, 92 працює з 9 години. Зранку 22 жовтня, ще до відкриття Центру, черга з охочих отримати щеплення розтягнулась на кілька десятків метрів.

У Хмельницькому Центрі масової вакцинації від COVID-19, через черги, змінили графік роботи

Олена також сьогодні прийшла імунізуватись. Каже, вакцину, якою щеплюватиметься, ще не обрала. Додає, вакцинуватись бажання не має, але вимушена, аби мати змогу працювати.

«Я це роблю через наказ держави, але ніяк не добровільне бажання. Ми два роки цієї пандемії пережили якось без вакцинації, але зараз… Хочемо працювати -значить будемо вакцинуватись, а що робити?», - каже жінка.

Віталій прийшов дізнатись, як записатись на вакцинацію та якими вакцинами щеплюють. Розповідає, на коронавірусну інфекцію не хворів, проте замислюється про вакцинацію.

«От прийшов подивитися, отримати інформацію, так би мовити, дізнатися обстановку. Поки от думаю, може вийде отримати укол», - каже чоловік.

Аби охопити більшу кількість бажаючих та зменшити черги, у Центрі масової вакцинації додали ще одну медичну бригаду – від 22 жовтня на Володимирській, 92 працює сім мобільних бригад, які проводять вакцинацію. Також на годину довше працюватиме і сам центр, розповіла Суспільному директорка Хмельницького міського центру ПМСД №2 Світлана Оленкевич.

«У нас було заявлено завжди шість бригад, а це додалась додаткова бригада з Теофіполя. Крім того, маємо розпорядження міського голови - три дні, з 22 жовтня по 24 жовтня, працюватимемо з 9:00 до 17:00 години», - каже Світлана Оленкевич.

Вона додає, що наразі щеплення проводять трьома вакцинами: Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac. Та запевняє - вакцини на базі спецмедпостачання є вдосталь та її вистачить для усіх бажаючих вакцинуватися.

За словами Світлани Оленкевич, кількість охочих отримати щеплення виросла за останні два дні у кілька разів, порівнюючи з попереднім тижнем. До прикладу, каже вона, 14 жовтня на Хмельниччині щеплення отримали 309 осіб, натомість уже 21 жовтня імунізували 6 тисяч 220 жителів області.

Читайте також На Хмельниччині розгорнули ковідні відділення ще у чотирьох лікарнях На Хмельниччині посилять карантинні обмеження На Кам’янеччині розглядають питання збільшення ліжкомісць для «ковідних» хворих

Джерело