Нововодолазька селищна територіальна громада посилює карантин на своїй території через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19.

Відповідне рішення ухвалила місцева комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 25 жовтня, повідомляє Нововодолазька селищна рада на офіційному сайті.

Комісія заборонила приймати відвідувачів у розважальних закладах, спортзалах, закладах культури, громадського харчування, але дозволила працювати кафе та ресторанам на винос та доставку. У громаді дозволили працювати лише продовольчим ринкам та магазинам, які продають понад 60% товарів продуктової групи, побутову хімію, пальне, а також аптекам, ветаптекам, поштовим та банківським установам.

Для вакцинованих жителів громади або тих, хто мають результат ПЛР- чи експрес-тесту, проведений не більш як за 72 години, та людей до 18 років, ці обмеження не застосовуються.

Закриті кафе та спортзали: у Новій Водолазі посилили карантин для невакцинованих Дитсадки громади працюватимуть у звичному режимі, до шкіл продовжать ходити учні 1-4 класів, учні 5-11 клас навчатимуться дистанційно, окрім шкіл, в яких вакцинувалися усі працівники та мають відповідні сертифікати.

Усі жителі громади мають перебувати у засобах захисту у громадських місцях, на зупинках та у медзакладах.

За минулі два тижні у громаді виявили 228 нових випадків коронавірусу, йдеться у повідомленні. Як повідомили голові громади в РНБО, на підставі моніторингу рівень захворюваності у Нововодолазький громаді склав 915 випадків на 100 тис. населення. Приріст захворюваності — 59,80%.

Що відомо З 10 жовтня Харків та Харківська область перейшли у "помаранчеву" зону епіднебезпеки. 25 жовтня про посилення карантину повідомили у Валках. Харківська міська комісія доручила посилити контроль в громадському транспорті та розглянути можливість скоротити інтервали в метро. У Куп'янську через поширення коронавірусу подовжили канікули. Минулої доби на Харківщині виявили 1255 випадків коронавірусу.

Джерело