Кандидатка на посаду Харківського міського голови Аліна Мустафаєва каже, що готова відповісти у суді за роздачу товарів зі своїм зображенням на вулицях Харкова.

Про це Мустафаєва сказала в ефірі Суспільного Харків 26 жовтня.

"Це дуже спірне питання. Я особисто не вважаю, що це підкуп харків'ян, ні в якому разі. Чашка є чашка. Є газета. Газету також можна використовувати... Я бачила, як газету в тому числі можна використовувати і для миття скла і так далі, теж у господарстві може знадобитися. Тому чашки із моїм зображенням роздаються доволі-таки давно. Якщо в суді доведуть, що це підкуп виборців, я готова нести відповідальність, це адміністративний протокол і штраф 4800 грн", — сказала Мустафаєва.

Що відомо 23 жовтня біля торговельно-розважального центру у Харкові чоловік роздавав чашки із зображенням та ім’ям кандидатки в мери Харкова Аліни Мустафаєвої. До поліції звернувся спостерігач "Опори". У громадській організації наголосили, що надання товарів, поєднане з агітацією, згадуванням імені кандидата може розцінюватися як непрямий підкуп виборців. Поліція почала перевірку.

Джерело