Популярна українська блогерка Анастасія Покрищук, яка також знайома глядачам як учасниця проекту "Від пацанки до панянки", регулярно розміщує провокаційні та відверті публікації в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 270 тисяч осіб.

Українка прославилася на всю країну завдяки своїй нестандартній і епатажній зовнішності. Анастасія перенесла чимало пластичних операцій, щоб домогтися бажаного результату - хірурги буквально "зшили і перекроїли" 32-річну дівчину. Унікальною родзинкою блогерки стали яскраве рожеве волосся і найбільші вилиці в світі, які вона зробила сама за допомогою ін'єкцій.

Перероблена Настя Покрищук хотіла похвалитися новою рожевою

Перероблена Настя Покрищук хотіла похвалитися новою рожевою

Для своїх фанатів Анастасія знімає досить скандальні і провокаційні відео, на яких не соромиться використовувати грубу ненормативну лексику. Також блогерка любить демонструвати "плоди" старань пластичних хірургів - накачані сідниці, груди і штучний рельєф преса.

Цього разу Покрищук показала, як змінилося її волосся після чарівних ручок б'юті-майстра. За словами дівчини, весь процес нарощування зайняв 17 годин. На опублікованому ролику блогерка радісно хвалиться обновкою на камеру, вже в звичному відвертому вбранні з глибоким декольте.

"Тепер я взагалі казковий персонаж

Джерело