"Олександрія" переконливо обіграла "Металіст 1925" в 1/8 фіналу Кубка України. Зустріч на ОСК "Металіст" у Харкові завершилася поразкою господарів - 2:5.

Ще до перерви гості двічі вразили ворота суперника. Дубль оформив Еміль Мустафаєв, обидва рази йому асистував Клаудіо Спінеллі.

На 52-й хвилині Юрій Копина довів справу до розгрому. Харків'яни на 63-й хвилині відквитали один гол зусиллями Дмитра Криськіва, однак через сім хвилин Ігор Кирюханцев повернув олександрійцям перевагу в три м'ячі.

"Олександрія" влаштувала розгром у Харкові та стала першим чвертьфіналістом Кубка України

Все, на що спромоглися господарі, - гол Андрія Ременюка за п'ять хвилин до кінця основного часу. Своєю чергою, "Олександрія" в компенсований час забила уп'яте - жирну крапку в поєдинку поставив Денис Устименко.