Telegram-канали "Чорний Список", "Народний Ревізор" і їм подібні в основному викладають різні фотографії і Відео користувачів, які пов'язані з поганою або зіпсованою продукцією в тому чи іншому українському супермаркеті або магазині.

Зовсім недавно, в одному з супермаркетів в торгово-розважальному центрі "Квартал" (Хмельницький), покупці помітили на упаковках з борошном міль, їх личинки і павутину. Але зараз ми обговоримо ситуацію більш байдужу.

Йдемо в Європу? Продавчиня наплювала на пенсіонерку з розбитою головою:

Йдемо в Європу? Продавчиня наплювала на пенсіонерку з розбитою головою:
Справа в тому, що на вулиці Гагаріна в Харкові, на вході в м'ясний магазин спіткнулася Літня жінка. Вона розбила голову в результаті цієї події, але дивує не це... а те, що продавщиця зовсім ніяк не відреагувала на цю ситуацію.

"Cпочатку ніяк не відреагувала, потім все ж глянула, жива пенсіонерка, і коли побачила, що бабуся не соже встати, повернулася на своє місце і почала перекладати товар", - заявляє очевидець.

Далі дівчина записала тривале відео, в ході якого, протягом близько трьох хвилин, розповіла, що відбувалося далі. Продавщиця відреагувала на постраждалу бабусю лише тоді, коли в магазин почали заходити інші відвідувачі. Вони відразу ж виходили після того, як бачили цю картину. 

Бабуся була переведена в кут магазину. Жінка попросила її розвернутися обличчям до стіни, щоб її не бачили інші. У магазин, після дзвінка постраждалої, приїхав її син, щоб допомогти.

Йдемо в Європу? Продавчиня наплювала на пенсіонерку з розбитою головою:

Джерело