Кабінет міністрів ухвалив рішення затвердити новий порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Таке рішення уряд підтримав на засіданні 24 листопада, повідомляє пресслужба міністерства.

"Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО", – йдеться у повідомленні.

Уряд затвердив новий порядок проведення ЗНО

Також ухвалений документ визначає механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

"Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам", – додали в міністерстві

Раніше Міністерство освіти і науки затвердило графік підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Реєстрація на тестування проводитиметься з 1 лютого по 9 березня 2022 року. До 29 квітня зареєстровані учасники тестування зможуть завантажити онлайн-перепустку на ЗНО.

Що відомо Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на 2022 рік проходитиме з 5 по 22 січня. Самі тестування пройдуть у березні. За даними МОН, п’ята частина абітурієнтів не змогли скласти зовнішнє незалежне тестування з історії України. Найпопулярнішими предметами зовнішнього незалежного оцінювання-2021 стали українська мова і література, історія України та математика. Останній предмет не слали близько 32% абітурієнтів. У 2021 році найбільше випускників не подолали поріг "склав/не склав" на ЗНО з математики. Водночас найменший відсоток тих, хто не склав, був з фізики.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело