Міжнародний товарообіг РГК у 2021 році зріс до €22,9 млн. У цьому році компанія здійснювала прямі поставки від північноамериканських компаній та наростила товарообіг з провідними країнами ЄС – Італією, Німеччиною. Найбільше зростання в поточному році продемонстрували виробники з Туреччини.

Найбільші країни-партнери РГК – Італія та Німеччина. Разом на них припадає 66% імпорту. Італійські виробники представлені світовими брендами – Pietro Fiorentini S.p.A, Mesura Metering S.r.l., Cavagna Group S.p.A, FIV, Bonomi Industries S.r.l. Високотехнологічні регулятори тиску, крани і лічильники є запорукою безпеки та надійності газопостачання для українських споживачів.

РГК втричі збільшила товарообіг з міжнародними партнерами

Серед країн ЄС друге місце посідають німецькі партнери, які представлені такими компаніями як SICK AG, Esders GmbH, Vivax-Metrotech Corporation і inotech Meter Calibration Systems GmbH. Інноваційне обладнання німецьких виробників забезпечує точність роботи метрологічних центрів RGC Metering.

РГК втричі збільшила товарообіг з міжнародними партнерами

Північноамериканський ринок представлений сучасним обладнанням Emerson, Itron, Inc., Heath Consultants Inc., SENSIT Technologies, LLC. Сучасні трасо- та витокошукачі дозволяють зменшити ризики аварійних ситуацій на мережах.«РГК постійно знаходиться у пошуку найкращих технологічних рішень по всьому світу. Міжнародні партнери не тільки постачають продукцію та обладнання, вони розглядають РГК, як стратегічного партнера. Наші співробітники постійно проходять навчання і стають сертифікованими фахівцями з обслуговування іноземного обладнання, – говорить Олексій Тютюнник, операційний директор РГК. – В партнерстві з міжнародними компаніями РГК розвиває нові сучасні бренди – RGC Production і RGC Metering. А це дозволяє нам створювати нові робочі місця, підвищувати соціальні стандарти і реалізувати програму декарбонізації, що затверджена на період 2021–2025 рр.»

Найбільший приріст товарообігу в 3,5 рази спостерігався з Туреччиною. Основними постачальниками є виробники газових клапанів Eska Valve Ltd. Sti., зварювальних апаратів та поліетиленових фітінгів NTG Plastik, виробничого обладнання Baykal Makine, Dalgakiran, Cansa Makina - Boru Bükme Makinaları та газового обладнання Eleks Dis Ticaret A.S. Суттєве збільшення частки Туреччини в товарообігу відбулося за рахунок розширенням пропозиції сучасного і енергоефективного газового обладнання для українських споживачів.

Джерело