Лекхім-Харків” вироблятиме антикоподібну вакцину, вакцину проти грипу та поліомієліту. Фото: Віктор Ляшко/Facebook

Міністр Ляшко анонсував виробництво ковід-вакцин у Харкові. Можуть розливати 10 тисяч доз на годину
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив про те, що завод фармацевтичної компанії “Лекхім-Харків” зможе розливати понад 10 000 доз вакцини від Covid за годину та понад 30 млн доз на рік. Процес виробництва планують запустити у 2022 році.

Про це Віктор Ляшко повідомив у Facebook.

“Ми маємо бути готові і до наступних можливих хвиль COVID-19, і до будь-яких інших інфекційних хвороб.
І незалежними від інших країн ми зможемо стати завдяки сучасному виробництву лікарських засобів, зокрема імунобіологічних препаратів, вітчизняні потужності є”, – сказав міністр.

Він також повідомив, що вже обговорив з керівництвом підприємства запуск лінії виробництва вакцин з трьох позицій, які важливі для держави – антикоподібна вакцина, вакцина проти грипу та поліомієліту. Кабінет міністрів схвалив фармвиробникам імпортувати обладнання для виробництва вакцин та інших препаратів, які необхідні для профілактики COVID-19.

“Так ми зможемо налагодити власне виробництво вакцин та розширити виробництво інших, наприклад, антибактеріальних препаратів, необхідних пацієнтам. Потужності “Лекхіму” дозволять розливати понад 10 тисяч доз вакцини на годину і понад 30 млн доз на рік”, – написав Ляшко.

Міністр Ляшко анонсував виробництво ковід-вакцин у Харкові. Можуть розливати 10 тисяч доз на годину

Також він додав, що опрацьовується як власне виробництво української вакцини (працюють з нашими науковими інститутами над новим способом інактивації вірусу), так і за технологією in bulk (розлив та розфасовка готового продукту).

“Запуск уже 2022 року”, – підсумував міністр.

Міністр Ляшко анонсував виробництво ковід-вакцин у Харкові. Можуть розливати 10 тисяч доз на годину

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Харківська компанія “Лекхім”, яка стала ексклюзивним постачальником китайської вакцини в Україні, у 2022 році планує запустити виробництво вакцин від коронавірусу.

Джерело