Київське "Динамо" обіграло закарпатський "Минай" у поєдинку 16-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч на стадіоні "Авангард" в Ужгороді завершилася з рахунком 0:2.

У першому таймі кияни повністю домінували над своїм суперником. Уже на 11-й хвилині Олег Горін збив Віталія Буяльського у штрафному майданчику господарів, а Віктор Циганков реалізував пенальті.

"Динамо" в непростому матчі здолало "Минай" після вильоту з Ліги чемпіонів

Цей гол став для лідера "Динамо" десятим у нинішньому сезоні внутрішньої першості. Циганков наздогнав форварда "Дніпра-1" Артема Довбика у бомбардирських перегонах УПЛ.

На 16-й хвилині підопічні Мірчі Луческу мали чудовий шанс подвоїти свою перевагу, але "Минай" врятувала поперечина після пострілу Дениса Гармаша.

Після перерви "Минай" уже не був настільки безпорадним. Команда Ігоря Леонова створила декілька прекрасних нагод, щоб забити. На 60-й хвилині Рустам Ахмедзаде з меж штрафного поцілив у Артема Шабанова, після чого м'яч ледь не опинився у воротах Георгія Бущана. А вже в наступній атаці Євген Селезньов головою замкнув подачу з правого флангу, але м'яч влучив у дальню стійку.

Найбільш суперечливий епізод поєдинку стався на 70-й хвилині. Ахмедзаде впав у штрафному киян після боротьби з Кендзьорою. Арбітр перевірив момент на VAR, але пенальті не призначив, оскільки перед цим Міслав Матіч підіграв собі рукою.

"Динамо" (41 бал) очолює турнірну таблицю УПЛ. Команда Луческу на три очки відірвалася від донецького "Шахтаря", який завтра зіграє в гостях з "Інгульцем". "Минай" (10 пунктів) залишився на 14-й сходинці.

У 17-му турі УПЛ кияни 4 грудня на виїзді зустрінуться з "Вересом", а закарпатський клуб на наступний день гостюватиме в "Олександрії".

Нагадаємо, на тижні "біло-сині" програли мюнхенській "Баварії" (1:2) та втратили шанси на єврокубкову весну.