Головна героїня шоу "Холостячка-1" і актриса Ксенія Мішина відреагувала на критику на свою адресу новими знімками, зробленими на пляжі.

На фотографіях Ксенія попозувала на пляжі. Для знімків Мішина вибрала трендовий купальник чорного кольору-в ньому актриса в черговий раз продемонструвала свої бездоганні форми.

Мішина в зухвалому купальнику відповіла українцям на жорстку критику:

Мішина в зухвалому купальнику відповіла українцям на жорстку критику:

Також Ксенія Мішина відреагувала на жорстку критику, яка обрушилася на неї після того, як вона розмістила першу порцію жарких знімків на відпочинку в ОАЕ.

"Чому ви так шейміть своє тіло? За що так зраджуєте себе і зраджуєте всіх інших жінок? Звідки стільки ненависті до себе ж і того, що відрізняє вас від чоловіків?",- звернулася актриса.

Мішина в зухвалому купальнику відповіла українцям на жорстку критику:

Мішина не полінувалася і пройшлася по акаунтах цих жінок і чоловіків, але побачила закриті профілі, закомплексованих людей.

"Я не буду нікого соромити і нікого вчити, просто позначу свою позицію раз і назавжди.Ваші статеві ознаки, ваше тіло-це нормально! Вам нема чого соромитися. Тіло жінки прекрасно і це її справа як вона його демонструє і як вона їм насолоджується.
Вульгарність-це несмак, а красиві знімки тіла - мистецтво.
Якщо вас це порушило-це ок, не треба соромитися, займіться своїм особистим життям, насолодитеся нарешті тим, що дала вам природа», - написала артистка.

Джерело