Розглянути скаргу серба мають перед стартом Australian Open.

Перша ракетка світу Новак Джокович подав скаргу у суд на рішення міністра імміграції Австралії щодо скасування візи.

Слухайте епізод подкасту "Коментаторська" про справу Новака Джоковича, його проблеми при в'їзді в Австралію та виграну першу справу в суді

У п'ятницю міністр імміграції ухвалив рішення вдруге скасувати візу сербському тенісисту. Джокович виграв апеляцію щодо скасованої візи після прибуття в Австралію для виступу на першому Грендслемі року.

Новак Джокович подав у суд на рішення про скасування візи в Австралію. Що це означає Читайте також: Новак Джокович: першій ракетці світу вдруге скасували візу в Австралії. Що це означає

Хоча міністр імміграції скасував візу Джоковичу, перша ракетка світу мав можливість подати скаргу на це рішення. Зрештою, так сербський тенісист і зробив, подавши у суд на рішення міністра.

Що відомо про скаргу Джоковича в суд?

Юристи Джоковича вирішили подати скаргу в суд на рішення міністра імміграції. На час її розгляду влада Австралії погодилися поки що не депортувати тенісиста, тобто він перебуватиме у країні.

У суді команда сербського тенісиста намагатиметься довести свою позицію щодо того, що віза Джоковичу була скасована не з медичних міркувань. На думку юристів, цим рішенням влада хоче уникнути "збудження" антивакцинаторських настроїв у суспільстві.

Слухання по справі Джоковича відбуватимуться у федеральному суді Австралії. Вони заплановані на неділю, 16 січня.

Крім цього, суддя ухвалив рішення, що у суботу, 15 січня, Джокович має о 08:00 за австралійським часом прибути на допит до представників імміграційної служби. Після цього він зможе повернутися на ніч до "імміграційного ізолятора", а уже на наступний день прибути у суд для слухань.

Судове слухання відбуватиметься онлайн. Сам Новак Джокович буде на ньому присутній разом із своєю командою юристів.

Новаку Джоковичу скасували візу в Австралію: хронологія подій 4 січня. Джоковичу надали дозвіл для виступу на Australian Open-2022. 5 січня. Джокович "застряг" у аеропорту Мельбурна: його в'їзд до Австралії під питанням. 6 січня. Джоковича не впустили в Австралію: візу скасували, є ймовірність депортації. 8 січня. Пояснення юристів Джоковича щодо підстав для надання візи в Австралію. 10 січня. Новак Джокович виграв апеляцію щодо скасованої візи в Австралію. 14 січня. Новаку Джоковичу вдруге скасували візу, його участь на Australian Open під питанням. 14 січня. Джокович подав скаргу на рішення міністра імміграції.

Джерело