У Кропивницькому з 9:00 10 травня до 16:00 13 травня частково перекриють рух транспорту вулицею Острівська. Це інформація від начальника міського управління транспорту та зв’язку Віктора Житника. Причина – ремонт теплової мережі.

За словами Віктора Житника, ремонтуватимуть трубопровід теплової мережі комунального підприємства "Теплоенергетик", розташований під проїжджою частиною вулиці, на відрізку дороги від площі Богдана Хмельницького до вулиці Набережна.

"Роботи виконуватимуть за адресою: вулиця Острівська, 4. Просимо водіїв враховувати тимчасові обставини, плануючи рух автомобілем через центральну частину міста".

Що відомо

На одній із центральних вулиць Кропивницького частково перекриють рух транспорту

У Кропивницькому з 1 березня ввели абонентську плату за централізоване теплопостачання. Вона не залежить від об'єму спожитого тепла. За що її нараховують, Суспільному розповіла начальниця енергоінспекції комунального підприємства "Теплоенергетик" Кропивницького Інна Латаєва.

Читайте також На Кіровоградщині, як і на території усієї України, третій тиждень відчувається брак пального. На більшості заправках його немає у вільному продажу. Чи є зрушення на паливному ринку, Суспільному розповіли експерти з енергетичних питань. Понад три мільйони тюльпанів розквітли в Кропивницькому дендропарку. Щороку дизайнери створюють нові композиції. Для них підбирають сорти квітів. Привозять їх з Нідерландів. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело