12 травня в обласному центрі проводитимуть планову промивну та знезараження водопровідних мереж міста. З 10 ранку до 17 години вечора вода буде непридатна для вживання та приготування їжі.

Про це повідомили у міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал».

За їхньою інформацією, аби покращити якість дезінфекції внутрішньо будинкових мереж міста необхідно після 16:00 почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

У Хмельницькому та Славуті не можна вживати воду з крана

«Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, не залишалися у трубах. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби Хмельницькводоканалу за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему», - йдеться у повідомленні.

Що відомо Хлоруватимуть воду й у Славуті. Про це написали на Фейсбук сторінці Славутського водоканалу. Знезараження водопровідної мережі міста проводитимуть 11 та 12 травня. З 9 години ранку до 17 години вечора вода у кранах буде з високим вмістом хлору, а відтак непридатна для вживання та приготування їжі.

Джерело