Днями державну нагороду – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – отримав доцент кафедри стоматології післядипломної освіти Степан Андрійців, який нині служить у лавах Збройних сил України.

Указ Президента України про державні нагороди військовим, які нині виборюють перемогу у російській-українській війні, підписаний та опублікований на сайті Президента сьомого травня. Серед підполковників, полковників та лейтенантів з різних регіонів України відзначили також івано-франківця, майора медичної служби Степана Андрійціва, який з перших днів повномасштабного вторгнення організовує медичний супровід на фронті, – повідомляє офіційний сайт ІФНМУ.

Як повідомляють в університеті, у 2015 році Степан Андрійців був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня за внесок у розвиток системи охорони здоров’я України , надання кваліфікованої медичної допомоги, а також як волонтер Революції Гідності. З 2014 року 81-а десантно-штурмова бригада, у якій служив Андрійців, тримала оборону в Донецькому аеропорту та прилеглих районах.

Президент орденом відзначив викладача франківського медуніверситету, який пішов на фронт

Джерело