Під Маріуполем загинув доброволець з Кам’янця-Подільського Микола Полюляк. Чоловіку було 38 років.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

За його інформацією, обставини загибелі чоловіка та дата прощання поки не відомі.

Під Маріуполем загинув боєць з Хмельниччини Микола Полюляк

Микола Полюляк працював у Кам'янці-Подільському. Навчався в Чернівецькому Національному університеті іменні Юрія Федьковича.

Співчуття щодо загибелі Миколи Полюляка висловлюють його друзі та рідні. Зокрема, двоюрідний брат загиблого написав, що чоловік на війну пішов добровольцем.

"Сьогодні загинув мій єдиний брат Микола. Він був мені двоюрідним, але я завжди це заперечував, бо вважав його ріднішим за рідного. До війни, він був далеким від армії, зате був хорошим сноубордистом і пішов на війну добровольцем. Коля, - велика частина мого життя, саме він навчив мене кататися на дошці, ми сплавлялися з ним на байдарці і це були прекрасні дні, найкращі... Він загинув за всіх нас. Біль і рана буде вічна. Я ніколи тебе не забуду, брате. Вірю, що ти завжди з нами", - пише Олесь Навротський.

Тренер зі сноуборду Вадим Янковський написав: "Драгобрат, майже вечір і на гірках нікого не лишалось. Ти навчав маленьку дівчинку, впізнав тебе ще зі спини. Обнялись, раді були бачитись, домовились випити по келиху пива. Тоді, 22 лютого я бачив тебе востаннє. Ти був з тих людей, завдяки яким я потрапив у світ зимових гір, першим моїм тренером та наставником. Ми з хлопцями називали тебе "сенсей". Змушував по сто раз відпрацьовувати нас вправи та старатись ідеально демонструвати аби інші розуміли як правильно робити. А теорію мали розповідати вночі з заплющеними очима. Такі нелегкі та потрібні перші кроки. Дякую тобі за все. Спочивай з миром, райдер. Сподіваюсь там будуть гори, сніг та улюблений борд".

На Фейсбук сторінці Асоціація професійних гірськолижних інструкторів України APSI Ukraine пишуть: "Страшна звістка, прийшла… Загинув Микола Полюляк - наш найкращий викладач сноубордингу. Чудовий товариш. Веселий, життєрадісний. Він захищав нас від клятої рашистської навали. Земля тобі пухом, Микола".

Читайте також На Сході загинув захисник з Красилівської громади на Хмельниччині. У бою загинув військовий з Хмельниччини Сергій Годованюк. На фронті загинув радник Хмельницького міського голови. Захищаючи Україну загинув військовий з Хмельниччини Леонід Ситніков. Виконуючи бойове завдання загинув військовослужбовець з Хмельниччини Віталій Сізов. У бою на Харківщині загинув військовий з Хмельниччини Едуард Столяр. Під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну від військових РФ, 27 квітня загинув воїн з Хмельниччини Руслан Грінченко, житель Деражні. У бою, захищаючи Україну від російських військових, загинув захисник з Хмельниччини Руслан Малімон. 8 травня тіло воїна зустріли у рідному селі Глушківці на Ярмолинеччині. 6 травня, захищаючи Україну, загинув військовий з Хмельниччини Руслан Полюшкевич, житель Понінківської громади Шепетівського району.

Джерело