У місті Нетішин, Шепетівського району на водоймі виявили порушника, який ловив раків забороненим знаряддям лову – ятером, під час заборони на вилов. Чоловік зловив 33 раки та завдав збитків на 109 тисяч 956 гривень.

Про це повідомили у пресслужбі рибоохоронного патруля Хмельниччини.

За їхньою інформацією, на браконьєра правоохоронці склали адмінпротокол.

Наловив раків майже на 110 тисяч гривень. На Хмельниччині виявили браконьєра

«Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр рака становить 3 тисячі 332 гривні. Матеріали справи готуються для передачі до суду», - йдеться у повідомленні.

Якщо ви стали свідками порушення правил любительського і спортивного рибальства, чи незаконний продаж риби, телефонуйте на «гарячу лінію» Держрибагенства Хмельниччини. Телефон: (068) 384-98-10.

Що відомо З 11 квітня на Хмельниччині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Любительський та спортивний лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області, заборонений у такі строки:

річках та їх кореневих водах з 11 квітня по 30 травня (включно); на водосховищах з 11 квітня по 20 червня (включно); в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 11 квітня по 10 липня (включно).

Також до 30 червня продовжує діяти заборона на добування раків. Вона пов’язана із виношуванням ними ікри та першою линькою.

Джерело