Переселенка з Лисичанська Юлія Бервено до повномасштабного вторгнення працювала на Лисичанському пивзаводі. Евакуювалась у Хмельницький — знайшла житло, а потім й роботу. Яку нову професію опанувала та за чим найбільш сумує – розповіла Суспільному.

До повномасштабного вторгнення Юлія працювала на Лисичанському пивзаводі менеджером в системі харчової безпеки.

Вона згадує: “О п'ятій годині ранку мені зателефонувала моя дуже хороша знайома. Вона мені каже: Юля, війна почалась по всій країні. Ми ж пережили вже 14-ий рік. Ми ж три місяці були в окупації. Я знаю, що це таке. Як вибухають Гради. Як танки стріляють. Я все це, я знаю. І я почала збирати валізу”.

“Я знаю, як вибухають Гради”. Переселенка з Лисичанська мріє побачити свою домівку та повернутися у професію

На евакуаційному потязі Юлія приїхала до Хмельницького. Тут вона знайшла житло. І зайнялася пошуком роботи. Тепер, каже жінка, працює продавчинею.

“ Я ніколи не працювала продавцем. Я працювала, перша освіта у мене медична. Я працювала в кардіологічному відділенні міста Лисичанська дуже багато років. Останні чотири роки я працювала на Лисичанському пивзаводі менеджером в системі харчової безпеки. Сподіваюся, що колись повернусь до своєї спеціальності. Буду працювати, як і раніше, менеджером”.

Чоловік Юлії з першого березня – на захисті України. Жінка каже, з рук не відпускає телефон. Боїться, що пропустить дзвінок від нього. А вдома залишився його орден.

“Я забула забрати орден свого чоловіка. Я його забула. Він залишився вдома. От забрала дуже багато там його нагород, там все. А от останній я забула забрати. І от навіть заради цього я б навіть би, от поїду, коли буде можливість, я поїду в Лисичанськ, щоб його забрати”, – ділиться Юлія.

Вона додала, – якщо від її будинку залишаться руїни, все одно поїде додому. Побачити все на власні очі.

Відео Читайте також

"Готова пів дня працювати будівельником, а іншу половину — за фахом, вчити дітей!" Історія вчительки з Сєвєродонецька

Психологиня з Лисичанська надає допомогу переселенцям у Хмельницькому

Медсестра з Лисичанська, що підірвалася на снаряді, поїде на протезування у Німеччину

“Ми бачимо постійні обстріли”. На Луганщині група волонтерів розвозить гуманітарну допомогу та евакуює людей

"Їхали два дні та дві ночі". Історія евакуації вихованців Луганського обласного будинку дитини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Джерело