У Вінниці ініціювали благодійний проєкт під назвою "Шляхом нескорених". В його рамках вінницькі волонтери зібрали 46 тисяч гривень для захисників України під час аукціону. Серед лотів — дизайнерське худі, золота підвіска “тризуб” та іграшка ручної роботи. Також відвідувачі кидали у скриньку благодійні внески. Проєкт ініціювала вінничанка Катерина Поджаренко.

Наслідки російського вторгнення в Бучі, Ірпені зображені на світлинах військового фотографа вінничанина Андрія Дубчака. Він зробив їх після звільнення цих міст від російських окупантів. Вінничанам демонструє свої роботи в рамках проєкту "Шляхом нескорених".

Вінницька волонтерка Діана Мороз відзняла дві роботи, за участі дітей, батьки яких загинули на війні.

Вінницькі волонтери зібрали для захисників майже 50 тисяч гривень під час благодійного аукціону

"Дуже важко розуміти той факт, що дітей, які втратили батьків — багато. Ми не забудемо жодного хто поклав життя за нас", — співорганізаторка благодійного проєкту "Шляхом нескорених" Діана Мороз.

В рамках проєкту збирають кошти на потреби військовослужбовців, які в зоні бойових дій. Для відвідувачів провели аукціон. Серед лотів — іграшка ручної роботи. ЇЇ для своєї восьмирічної доньки придбав вінничанин Андрій Тягун.

"Мій девіз — разом ми сила. Згуртував всіх, без нас ця війна не закінчиться, всі мають приймати в цьому участь", — каже Андрій Тягун.

За місяць реалізації проєкту "Шляхом нескорених" зібрали 3 тисячі 300 євро. За ці кошти придбали автомобіль, який передадуть в один з підрозділів на передову, каже співорганізатор проєкту Андрій Ковальов.

"Він зеленого кольору, зробимо кольору хакі. Укомплектуємо аптечками, медичними ношами, тактичну зброю", — каже Андрій Ковальов.

За 46 тисяч гривень, каже Ковальов, які зібрали на аукціоні, придбають захисну амуніцію для військовослужбовців.

Читайте також

Вінничанин організував майстер-класи та розвиваючі ігри для переселенців Пʼять годин виготовляли квіти з українських хусток: у Вінниці відбувся благодійний проєкт для жінок На Вінниччині безкоштовно роздають корм та оглядають тварин-переселенців

Джерело