Про наслідки ракетного обстрілу Одеської області 16 травня розповіли постраждалі і очевидці того, що сталося.

Журналісти "Суспільне. Одеса" побували на базі відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області, куди потрапила ракета.

Епіцентр припав на один з блоків будівлі. Ударною хвилею на 200 метрів розкидало уламки, відкинуло машину і пошкодило дачі навколо.

Удар стався о 9 годині ранку. В цей час на базі знаходилася сім'я власників. Поранення отримали чотири людини. Найважчі у чотирирічної дівчинки. Про це повідомив її дідусь Олексій Паскаль:

"Страшне горе! У мене внучці ніжку ... Я не можу говорити. Пальчики відірвало, ніжку відірвало. Їй чотири рочки. Невістка контужена. Вони опинилися в епіцентрі вибуху. Це наша дача, ми продали все і побудували її, щоб собі старість якусь забезпечити. Щоб у дітей була робота. Але якщо воно завалилося, хрін з ним, дитини (за що, діти чому повинні страждати)".

Олексій Єлкін висловив також ставлення жителів Одеської області до рашистів, ведущм варварську ракетну війну:

"Я не знаю, що тут військового і який сенс для російської армії приніс цей удар. Чого вони домоглися? Страху? Ні! Ненависті? Ні! Презирство. Ми їх зневажаємо. Боятися треба людину страшну, а коли це жалюгідний військовий злочинець, який воює з цивільним населенням далекобійними ракетами".

Джерело