Із 43-річним військовослужбовцем Василем Шевчуком попрощалися сьогодні, 21 червня, у Хмельницькому. Чоловік загинув 9 травня у Донецькій області. Прощалися рідні, друзі та знайомі з Василем Шевчуком у міській ритуальній службі, де загиблого відспівали військові капелани.

На початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України на війну 43-річний Василь Шевчук пішов добровольцем, розповідає двоюрідний брат загиблого Віталій Дзяворук.

"Він 24 лютого прийшов, і сказали йому: "Все, ми тебе залишаємо, ти будеш в нас кулеметником в теробороні". Він каже: "То я ще піду скажу дружині і візьму зубну щітку, бо мені багато не треба". Ось так і пішов, - пригадує Віталій Дзяворук.

У Хмельницькому поховали загиблого Василя Шевчука

Головний сержант роти Сергій Орлов розповідає: " Ми з ним служили три місяці, такий цікавий, веселий хлопець був. Постійно чимось цікавився, якщо щось не так, сперечався".

За його словами, загинув Василь Шевчук під час ворожого артилерійського обстрілу на Слов'янському напрямку.

У міській ритуальній службі загиблого відспівали військові капелани.

Віталій Дзяворук каже: "Він був сирота. Батько і матір померли раніше. І така тяжка біда нас спіткала. Так довго йшов додому, цілих півтора місяці сльози рідних. Ось тепер поховаємо і будемо мати куди прийти і поплакати".

Поховали Василя Шевчука в Хмельницькому на Алеї Слави. У загиблого залишилась дружина та двоє синів.

Новини Суспільного - у соцмережах фейсбук та інстаграм

Джерело