У Києві встановили бронзову мініскульптуру, присвячену "Привиду Києва". Це збірний образ бійців 40-ї бригади тактичної авіації, які боронять небо над столицею та Київською областю.

Про це повідомила авторка проєкту "Шукай!" Юлія Бевзенко.

Скульптура розташована за адресою вул. Богдана Хмельницького, 56А. Прикмета скульптури: "Мене торкнись – перемогу наблизь", розповіла Бевзенко.

"Мене торкнись – перемогу наблизь": у столиці встановили скульптуру "Привида Києва" (фото)

За словами жінки, ідея зробити таку скульптуру виникла в перші дні повномасштабного вторгнення Росії, коли з'явилася інформація нібито про українського військового льотчика-аса.

"Це такий важливий образ для нас, українців. Він дає надію і почуття захищеності, адже над нашими головами є сміливі і такі вправні воїни", - пояснила Бевзенко.

Працювала над мініатюрою скульпторка із Хмельницького Анна Роздоронюк. Гроші на втілення ідеї надав меценат Антон Босенко.

Поряд із Привидом Києва також встановлені мініскульптурки Серце Амосова, Київський велосипедист, Негайна допомога, Гелікоптер Сікорського, Золоті ворота і Київський комп’ютер. Загалом у столиці вже встановлені 37 бронзових мініскульптурок проєкту "Шукай!".

Нагадаємо, спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розказав, як військові льотчики взяли на себе у перші два тижні війни важкі удари по захисту Києва. Ігнат зауважив, що ворог тоді переважав у повітряних боях 1 до 6-10.

Читайте також:

Арестович назвав умови, за яких Росія знову спробує захопити Київ

У Києві переселенці можуть отримати низку безкоштовних послуг

Дерусифікація столиці: з’явились перші результати голосування за перейменування Київських вулиць

Джерело