У Хмельницькому на вулиці Проскурівська планують заборонити вмикати фонову музику на відкритих майданчиках кафе, ресторанів та інших закладів. Також на Проскурівській, де розташована Алея Героїв, планують заборонити виступи музикантів.

Про це Суспільному повідомив заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, після прийняття рішення, заборона діятиме до закінчення воєнного стану в Україні.

У Хмельницькому на центральній вулиці планують заборонити музику

"Є багато інших місць де можна виступати музикантам. У середині закладу вмикати музику буде дозволено, якщо заклад буде дотримуватися заборони використання російськомовного контенту. Ми плануємо прийняти це рішення у зв'язку з тим, що на вулиці розташована Алея Героїв. Тому заборона стосуватиметься тільки вулиці Проскурівська" - каже заступник міського голови.

Додає, контролюватиме виконання рішення муніципальна дружина зі взаємодією з правоохоронними органами.

Що відомо 17 червня, депутати Хмельницької міської ради зібралися на 17 позачергову сесію, на якій розглянули 51 питання. Серед прийнятих рішень - створення навчально-тренувального центру, заборона російськомовної продукції, купівля військових облігацій та зупинення земельних договорів з релігійними організаціями, які підпорядковані ворожій державі. 15 червня, на 11-й черговій сесії Хмельницької обласної ради прийняли мораторій на використання російськомовного культурного контенту у громадських місцях на території Хмельницької області.

Джерело