Район активних бойових дій в Україні починається на півночі Харківської області та закінчується на лівому березі Дніпра, в районі населеного пункту Василівка Запорізької області.

Про це 28 червня повідомляється на офіційній сторінці головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного у Facebook за результатами розмови із представниками оборони США та Великобританії.

"Найбільш інтенсивні бойові дії ведуться на півночі Луганської та Харківської областей. У цьому районі тільки за минулу добу противник здійснив 270 артилерійських нальотів, застосувавши 45 тисяч боєприпасів, наніс 2 ракетних та 32 авіаційних удари. Ситуація дуже складна, але контрольована", — повідомив Залужний.

За його словами, в Україні триває запекла боротьба, масштабів якої світ не бачив із часів Другої світової.

"Ми не маємо права перекласти цю війну на наших дітей. Ворога потрібно знищити тут і зараз, інакше він не зупиниться. І ми це можемо зробити. Наші люди готові ціною власних життів захистити свою державу і своїх дітей, але нам потрібно більше зброї і боєприпасів", — зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Що відомо За даними Генштабу ЗСУ на ранок 28 червня, російські війська обстріляли з артилерії інфраструктуру в районі Харкова, Руської Лозової, Старого Салтова, Перемоги, Чепеля та Мілової. На Луганщині російські окупанти закріплюються південніше Лисичанського нафтопереробного заводу, повідомив Генштаб.

Джерело