Внаслідок артилерійського обстрілу з боку армії Росії пошкоджені автосалон, житлові будинки та автомобілі в районі вулиці Валентинівської у Харкові.

Обстріл вівся близько 23:40, повідомили Суспільному місцеві жителі.

Пошкоджені будинки та автосалон: Росія 27 червня обстріляла Київський район Харкова — фото

У багатоповерхових будинках від обстрілу пошкоджені вікна, повалені дерева поблизу.

За словами місцевого жителя, пенсіонера МВС та волонтера Андрія Булаха, снаряд також пошкодив будівлю, в якій розташований благодійний фонд, та два авто, на яких розвозили гуманітарну допомогу. В одній з машин вибите скло, пошкоджена стійка, однак, за словами Булаха, вже сьогодні цим авто розвозитимуть продукти літнім людям.

Це не перший випадок влучання російських снарядів, говорить місцевий житель Юрій. Під час попередніх обстрілів згоріла квартира його батьків. На його думку, таким чином російська армія намагається залякати людей.

"Тут не було ніколи важкої техніки. Її тут 100% немає. Я в цей район заселився у 1978 році, і с 1978 по 2022 рік я не бачив тут техніки, яка стоїть, стріляє, військових об’єктів тощо", — розповів Юрій.

Що відомо В автосалоні від російського обстрілу загорілося обладнання, утеплювач та мастило. Площа пожежі склала 50 кв. м, її загасили за півтори години. Читайте також

Від російських обстрілів Харкова 27 червня загинули дев’ятеро людей — поліція

Окупанти обстріляли у Харкові школу та автосалон — фото

Російські військові обстріляли з артилерії Золочів на Харківщині

Джерело