ДРГ ліквідували під час бою

Захисники Запоріжжя знищили ворожу ДРГ. Диверсанти намагалися проникнути в тил українських підрозділів. Про це повідомляє Запорізька ОВА.

російських окупантів ЗСУ знищили під час бою. Як наслідок, 6 ворогів ліквідовано. Ще один загарбник потрапив до українських військових у полон. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація 28 червня. 

На Запоріжжі ЗСУ знищили групу російських диверсантів, які намагалися проникнути в тил

"Нещодавно захисниками Запорізького напрямку було знищено диверсійно розвідувальну групу російських окупаційних військ, що намагалась проникнути у тил наших підрозділів з метою проведення диверсій", – йдеться у повідомленні ОВА.

Полонений диверсант мав дуже цікаву історію. Він виявився колишнім ув'язненим за тяжкі злочини. Зловмисник відбував покарання у виправних колоніях тимчасово окупованої території Донецької області.

"Ось вам і "друга армія світу" – армія вбивць, кримінальників та мародерів", – наголошують в ОВА.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу суттєво не змінилася. Основні зусилля росіян спрямовані на утриманні зайнятих територій. 

Протягом доби ворог здійснив 47 обстрілів позицій українських захисників. Росіяни атакували ЗСУ з реактивної та ствольної артилерії вздовж усієї лінії зіткнення.

Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах Гуляйполя, Оріхова, Преображенки. До поліції надійшло 19 повідомлень щодо наслідків руйнувань.

Протягом доби 27 червня відбувалася евакуація мирних жителів з тимчасово окупованої території. Вдалося вивезти 1690 людей, з них 377 – діти. 

Джерело