За "досягнення на стоматологічній ниві" головному тіктокеру РФ вручили орден "За заслуги перед стоматологією". 

Про таку почесну нагороду Кадиров повідомив на своїй сторінці в ВКонтакте.

Рішення нагородити орденом очільника Чечні  "За заслуги перед стоматологією" І ступеня начебто ухвалила стоматологічна асоціація Росії. Орден Кадирову вручили на урочистому заході з  приводу відкриття нової будівлі Грозненської стоматологічної поліклініки №1.

І сміх, і гріх: російському тіктокеру Кадирову вручили орден "За заслуги перед стоматологією"

Своєю чергою "Дон" нагородив орденом "імені себе" головного лікаря стоматологічної поліклініки.

Слід зазначити, що у Кадирова купа безглуздих і дивних нагород, повідомляють Крим. Реалії. Зокрема, він почесний професор 3 навчальних закладів – Ісламського університету імені Кунта-Хаджі Кишиєва, Сучасної гуманітарної академії та Чеченського державного університету. Сам тіктокер неодноразово "погрожував", що коли піде з політики, почне викладати в університеті.

У Кадирова є медалі "За зміцнення кримінально-виконавчої системи РФ", "За боротьбу у сфері прав людини", "За внесок у розвиток парламентаризму, агропромисловості, законодавства та державного будівництва", медаль "Герой Вітчизни", орден "Честь Вітчизни" та зірка Героя Росії.

Нагадаємо, що заради "лайків" та популярності у соцмережах чеченські бойовики Кадирова зняли на відео, як обстрілюють житлові будинки та чавлять автомобілі.

Раніше ми повідомляли, що кадирівські тіктокери встигли записати кількасекундний ролик справжнього бою і розлетітися на друзки. Бій тривав 19 секунд.

Читайте також:

Кадирівські тіктокери показали бій з бандерівським повітрям (відео)

Тіктокери Кадирова показали нерівний бій з "нацистським" гаражем: відео не для людей зі слабкою психікою

Тікток-війська Кадирова виклали відео реального бою з бандерівським світлофором і порожньою будівлею (відео)

Джерело