У Красилівській міській громаді, що на Хмельниччині, учні, які отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тестуванні, отримали від міської влади грошові сертифікати по 10 тисяч гривень кожен.

Про це повідомляє Красилівська міська рада.

За їх інформацією, кошти у розмірі 60 тисяч гривень для вручення грошових нагород талановитим учням були виділені з міського бюджету.

Гроші за бали: у одній з громад Хмельниччини випускники отримали по 10 тисяч гривень за 200 балів

«За старання та здобутки міським головою було вручено чотирьом випускникам нашої громади сертифікати на суму 10 тисяч гривень. Двоє з них отримали найвищі 200 балів з математики, ще двоє – з історії України. А одна випускниця отримала подвійний сертифікат на суму 20 тисяч гривень за набраний максимум одразу із двох предметів – української мови та математики», - повідомляють у Красилівській міській раді.

Подарунки за найкращих учнів від Красилівського міського голови також отримали і п’ятеро вчителів-наставників талановитих випускників, додають у Красилівській міській раді.

Читайте також У Хмельницькому юнак склав мультипредметний тест на 200 балів. Звідки приїхав та куди планує вступати Найкращі учні з Хмельниччини поїхали у подорож до Франції 63% батьків обирають дистанційку. Як навчатимуть школярі Хмельниччини

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

Джерело