Після вибухів у Криму 16 серпня багато людей вирішили покинути півострів.

На вокзалі Сімферополя застрягли багато людей. Про це повідомляють місцеві жителі у соціальних мережах, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

На відео можна побачити величезні черги на вокзалі. Але ці люди не можуть виїхати, оскільки наразі залізничне сполучення припинене.

Пляжний сезон закрився: після вибухів у Криму на вокзалі Сімферополя величезні черги

Проте варіант виїхати машиною також доволі складний. Зараз на Кримському мосту теж довжелезні черги та затори. Зафіксовано рекордний трафік машин на виїзд з півострова.

Зранку 16 серпня поблизу Джанкоя прогриміли вибухи. Були “прильоти” у склади боєприпасів біля Джанкоя, також була пожежа на трансформаторній станції біля залізниці. Крім цього, внаслідок вибухів під Джанкоєм пошкоджена залізниця. Наразі рух потягів зупинено.

Також ЗСУ влучили по військові частині росіян в Азовському, чим також сильно налякали окупантів. Згодом вибухи пролунали й у Сімферополі.

До цього вибухи в Криму лунали 9 серпня на авіабазі окупантів, яку вони розмістили на аеродромі “Саки”. Тоді багато людей також покинули півострів, вистоявши довжелезні черги на міст.

Нагадаємо, У рф розгублені через удари по Криму, “референдуми” щодо анексії знову переносять, – ISW