У Хмельницькому попрощалися із 34-річним військовослужбовцем, молодшим сержантом Олександром Яценко., який загинув, захищаючи Україну.

Чоловік з 2014 року брав участь в АТО/ООС, а з початку повномасштабного вторгнення пішов на війну добровольцем, розповідає дружина загиблого Світлана Яценко.

«Ми не хмельничани, переїхали до Хмельницького з Луганська у 2014 році. Ще тоді, коли усе це почалося, Саша пішов добровольцем. І я його дуже просила тоді: «Не йди, нехай хтось інший йде». А він мені тоді сказав: «А якщо так всі будуть говорити, що нехай хтось інший іде, а не я?». І пішов захищати свій дім, своїх рідних, свою Україну», - каже Світлана Яценко.

«Він пішов захищати свій дім та свою Україну»: в Хмельницькому попрощалися з бійцем Олександром Яценком

За її словами, разом вони з Олександром були 13 років, але одружилися у 2015 році.

«Він був особливим. Він завжди хотів виділятися, завжди не хотів бути таким, як всі. Він був справжнім патріотом. Він жив для людей, не для себе. Сім’я для нього була найважливішим за все. Взагалі він був веселим, добрим, щирим, відкритим. Загалом, таких як він, більше немає. Я з ним була дуже щаслива, і я його дуже сильно люблю», - говорить Світлана Яценко.

Поховали загиблого військовослужбовця на Алеї Слави кладовища, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також У Хмельницькому попрощалися з бійцями Володимиром Рибаком та Вадимом Рудим Хмельниччина втратила захисника України Бориса Шафранського Хмельниччина втратила ще трьох захисників України Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело