Авторка: Ярослава Антошевська

Підтримати родини українських військовополонених. З такою метою прийшли хмельничани на безстрокову акцію «Поверніть Героїв додому». Разом із тими, хто чекає близьких з полону до участі в ній долучилися небайдужі містяни.

Про це Суспільному розповіла волонтерка, учасниця безстрокової акції «Поверніть Героїв додому» Леся Стебло.

Міцно тримає портрет сина в руках. У Хмельницькому відбулась акція в підтримку полонених воїнів

Хмельницька волонтерка Леся Стебло нагадує про мету безстрокової акції «Поверніть Героїв додому».

«Чергова п’ятниця, ми зібралися на майданчику біля Дитячого світу, щоб привернути увагу світової спільноти й тих організацій, які давали обіцянки та брали на себе зобов’язання про дотримання Женевських Конвенцій. Сьогодні ми знову зібралися, щоб підтримати родини військовополонених і згадати тих, хто віддав своє життя, виборюючи нашу з вами незалежність», - сказала Леся Стебло.

Серед учасників акції – небайдужі містяни й ті, хто чекають рідних з полону. Міцно тримає портрет сина в руках пані Тетяна. Вона – мати медика полку «Азов».

«Він знаходився на «Азовсталі» з усіма іншими. 17 травня вийшов. 25 серпня написав смс: «Я там, де і був». Це вся інформація, що ми маємо. Більше зв’язку не було, не знаємо, де і що», - говорить мати військовополоненого.

Підтримати рідних українських бранців прийшла на акцію хмельничанка Надія Годованюк, яка дочекалася чоловіка з полону. До Хмельницького, розповіла, він ще не повернувся, та з ним вже бачилася.

«Він худенький, знесилений, не такий активний, як завжди. Але головне тішить, що він здоровий, він в Україні, що він отримує кваліфіковану медичну допомогу, яка допоможе йому реабілітуватися», - сказала Надія Годованюк.

Надія додає, чоловік змінився не лише ззовні, а й внутрішньо: «Каже: «Я хочу з тобою в гори поїхати. Я хочу квартиру, чи будинок, щось разом облаштовувати. Я б хотів дітей кудись звозити». Тобто, якщо раніше це була служба, робота, ми старалися якось це все вписувати. То зараз, звісно, робота, служба вона буде, але коли думками був наодинці, то мрії були про такі прості сімейні цінності, зустрічі з друзями».

Від Дитячого світу учасники безстрокової акції «Поверніть Героїв додому» з плакатами та прапорами в руках пройшли вулицею Проскурівською, вигукуючи патріотичні гасла.

Що відомо Не всі захисники Маріуполя з Хмельниччини повернулись з російського полону Прикордонник з Хмельницького, який був у полоні, приїхав на військову присягу до сина 1 жінка та 8 чоловіків військовополонених з Хмельницької області, які захищали Маріуполь, повернулися з російського полону в рамках обміну, який відбувся 21 вересня "Я не повірила", — дружина звільненого "азовця" з Хмельницького Надія Годованюк Понад пів сотні хмельничан вийшли на безстрокову акцію «Поверніть героїв додому»

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

Джерело