П'ятий президент під час промови на конференції запропонував союзникам України "Формулу перемоги" над ворогом

Петро Порошенко під час промови на міжнародному безпековому форумі у Вісбі (Швеція) наголосив, що путін був змушений оголосити "часткову" мобілізацію через значні втрати живої сили в України. Про це повідомляє пресслужба партії "Європейська солідарність".

"Мобілізація в росії – це яскраве підтвердження військового успіху України у цій війні. 200 тис. російських військових ми знищили попри всі меседжі російської пропаганди. Це – 60 000 російських солдатів, убитих в Україні, разом із пораненими, зниклими безвісти, ув'язненими. Це – ціна, яку росіяни вже заплатили", – наголосив Порошенко.

"путін зрозумів, що може програти свою загарбницьку війну в Україні, почав у це вірити і тому захотів змінити свою тактику. Цей призов підтверджує, що путіну не вистачає живої військової сили, і ця жива сила не є професійною. Його армія втратила надто багато в Україні", – зазначив п'ятий президент.

Петро Порошенко під час промови на конференції запропонував союзникам України "Формулу перемоги" над агресором. Вона зокрема передбачає надання Україні потужної зброї включно з винищувачами і танками, повне ембарго на російські енергоносії, "План Маршалла" для відбудови української економіки та прискорене членство України в ЄС і НАТО.

Нагадаємо, Порошенко візьме участь у Конференції правлячої Консервативної партії Великої Британії в Бірмінгемі.

Нагадаємо, Петро Порошенко, який бере участь у міжнародній безпековій конференції у Вісбі на острові Ґотланд (Швеція), обговорив з американським дипломатом, спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України у 2017-2019 роках Куртом Волкером спільні кроки України і західних союзників для перемоги над російським агресором.

 

Джерело