Війна влаштувала перевірку на міцність багатьом парам, але не всі її пройшли, включаючи актора Костянтина Войтенка та його дружину Валентину. Вони вирішили розлучитися після 7 років шлюбу та повідомили про все публіці.

Ще минулого року пара Костянтина та Валентини була на межі розлучення та переживала кризу, але зараз сама жінка заявила про остаточне рішення припинити стосунки. Про це вона написала пост у своєму Instagram.

Костя Войтенко з

Костя Войтенко з

Валентина наголосила, що більше вони не будуть разом. Більше того, вона вже повернула собі дівоче прізвище.

"Ера життя Валентини Войтенко добігла кінця. Час прощатися. Я більше не дружина Кості. І не хочу носити його прізвище. Напевно, це останній з етапів від’єднання, яких вже відбулося чимало", – поділилася жінка.

Марініна також зізналася, що почувається хвилююче, починаючи новий етап у житті. А ось Войтенко ніяк поки не прокоментував розлучення із дружиною. 

"Мені завжди подобалося моє прізвище, так само, як і мої кучері. Повертаю з ним собі свою унікальність та себе. Силу та захист роду свого батька. Свою ідентичність. Та розпочинаю новий свій етап. Враховуючи весь цінний набутий досвід", - підбила підсумки вона.

Варто зазначити, Костянтин та Валентина одружилися у серпні 2015 року. Разом вони виховують доньку Емілію, яка народилася у грудні 2016 року.

Раніше ми писали про те, що Костя Войтенко з "Будиночок на щастя" попередив українців про інше майбутнє після війни: "мени" з росії сидять і..."

Джерело