Популярна українська виконавиця Lida Lee (справжнє ім'я - Лідія Скорубська), яка брала участь у шоу "Х-фактор" та "Голос країни", а також працювала бек-вокалісткою MONATIK, окрім іншого, ще є активною користувачкою соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 70 тисяч людей.

Lida Lee показала дивовижні фото із сімейного архіву та поговорила сама з собою. Діалог між дорослою та крихіткою вона передала шанувальникам.

Lida Lee вилила душу самій собі, тільки крихітці, і передала діалог українцям:

Lida Lee вилила душу самій собі, тільки крихітці, і передала діалог українцям:

Маленька Лідія задала собі безліч цікавих питань про подорожі, танців, батьків і таке інше. У відповідь дівчина розповіла про свої успіхи та здійснені мрії.

"Об'їздила півсвіту, але завжди повертаюся додому в рідну країну. Так само обожнюють танці, навіть брала участь у шоу, про яке мріяла. Вже більше 8 років за кермом, обожнюю водити", - відповіла вже доросла Лілія.

Все це виглядає шалено зворушливо і таку ідею гідно оцінили численні фанати. Насамперед, вони захопилися Скорубською у дитинстві та тим, якою вона стала у дорослому віці.

Раніше ми писали про те, що Lida Lee переконалася в силі українців, зазирнувши у вічі потерпілих дітлахів: "Не втратили світло та кохання"

Джерело