У Львові підзарядити телефон та погрітися можна у 18 пунктах обігріву. Також там є доступ до інтернету. Пункти працюють до 18:00. За потреби, працюватимуть довше. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Адреси пунктів обігріву першої хвилі у Львові:

Контакти щодо роботи пунктів обігріву: 050 555 44 61 та "Гаряча лінія" міста 15 80.

Зарядити телефон та погрітися: перелік адрес для львів'ян

Якщо у місті не буде світла та опалення понад 24 години — залучатимуть другу та третю хвилю таких пунктів. Тоді в місті розгорнуть більше, ніж 172 пункти. У другій хвилі припиняють роботу заклади освіти.

У третій хвилі передбачили користування місцями, які облаштовані буржуйками. За словами Євгена Бойка, користуватимуться ними у разі того, якщо в місті буде повністю відсутнє опалення та електроенергія.

Пункти обігріву у відділках поліції

Управління і відділки поліції також працюватимуть як пункти обігріву. Про це повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко. Адреси:

Галицький відділ поліціївул – вул. Мартовича, 2 Залізничний відділ поліції – вул. Чернівецька, 2 ГУНП у Львівській області – пл. Григоренка, 3 Сихівський відділ поліції – проспект Червоної калини, 66 відділення поліції на станції Львів Залізничного відділу поліції – вул. Чернівецька, 2 Франківський відділ поліції – вул. Чупринки, 65 Личаківський відділ поліції – вул. Романчука, 18 Шевченківський відділ поліції – вул. А. Кучера, 5.

Окрім того, у Львові та області розгортають пункти незламності. Загалом, як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький ввечері, 23 листопада, на Львівщині таких пунктів є 45. Там будуть тепло, вода, теплі напої та їжа (за можливості), освітлення, мобільний зв'язок, інтернет, можливість зарядити мобільні телефони, аптечки.

Адреси пунктів:

Вул. Широка, 68а (відділення ПриватБанку) Проспект Чорновола, 95 (відділення ПриватБанку) Вул. Шевченка, 358 (відділення ПриватБанку) Вул. Русових, 11 (відділення ПриватБанку) Вул. Генерала Чупринки, 36 (відділення ПриватБанку) Вул. Личаківська, 8 (відділення ПриватБанку) Вул. Пекарська, 30 (відділення ПриватБанку) Вул. Джорджа Вашингтона, 5-5а (відділення ПриватБанку) Проспект Червоної калини, 66а (відділення ПриватБанку) Вул. Мазепи, 25а (відділення ПриватБанку) Вул. Винниченка, 18 (ЛОВА) Вул. Шевченка, 325 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Хмельницького, 193 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Кузневича, 6 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Володимира Великого, 56 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Козельницька, 9 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Вулецька, 11 (пожежно-рятувальна частина) Вул. Хуторівка, 28 (дитяча школа мистецтв №5) Вул. Глінки, 1а (художня школа імені Олекси Новаківського) Вул. Коперника, 27 (хорова школа «Дударик») Вул. Замарстинівська, 219 (музична школа №3) Вул. Симоненка, 5 (мобільний пункт ДСНС) Проспект Шевченка, 24 (пункт видачі «Розетка») Вул. Володимира Великого, 18 (пункт видачі «Розетка») Вул. Кульпарківська, 226а (пункт видачі «Розетка») Проспект Червоної калини, 36 (пункт видачі «Розетка»).

Деякі з цих пунктів уже є на мапі, інші, за словами голови Львівської обласної військової адміністрації, додадуть найближчим часом. Карта оновлюватиметься щодня.

Читайте також: У Львові створили онлайн-карту з закладами, що мають генератори та укриття Що відомо Під час повітряної тривоги 23 листопада Росія вдарила двома ракетами по електропідстанції у Львівській області. Внаслідок цього три райони на Львівщині були повністю знеструмлені. У Львові про відбій повітряної тривоги повідомляли із гучномовців, а 70% світлофорів – не працювали. Станом на 18:20 23 листопада у Львові частково відновили подачу електроенергії та води. 75% світлофорів відновили роботу. Станом на 21:30 міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що у місті повністю відновили електропостачання. Деякі будинку у Львові можуть бути без електропостачання через планові відключення. Також відновили подачу води та тепла. Вранці, 24 листопада, за розпорядженням "Укренерго" 75% споживачів Львівської області були аварійно знеструмлені.

Джерело