Сумчани взяли участь у міжнародному турнірі з карате "Chernivtsi open 2022" і Кубок України. Турнір зібрав 665 спортсменів із 43 клубів України і Молдови.

Суми на турнірах представляли клуби “Прогрес” та “Вадо-Кай”.

Золото вибороли Ілля Стойка з "Прогресу", Єва Балагуровська, Олег Пащенко та Валерій Сонних з "Вадока-Кай”. Олег при цьому виборов дві золоті медалі.

Сумчани вибороли медалі на міжнародному турнірі з карате та Кубку України

Срібними призерами стали Михайло Пєхтєрєв (“Прогрес”), Вероніка Котенко та Назар Ющук (“Вадо-Кай”).

Бронзу у скарбничку сумської команди додали Андрій Косарич та Олександра Никоненко (“Прогрес”) і Аліса Балагуровська (“Вадо-Кай”). Ще одну бронзову медаль виборов Нікіта Наливайко з глухівського “Самураю”.

“Наші каратисти вкотре підтвердили клас сумської школи карате. Далі на спортсменів чекає відкритий чемпіонат міста Полтава та молодіжний кубок світу у Венеції”, — говорить президент клубу “Вадо-Кай” Вадим Коломієць.