Дніпровські спортсмени стали переможцями та призерами Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ. Про це йдеться у пресрелізі міської ради, який отримало Суспільне.

В Івано-Франківську закінчився Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів, молоді, кадетів та дорослих. Вихованці Дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву здобули призові місця.

Спортсменка Марія Думіна здобула "золото" серед молоді та серед юніорів, а також "бронзу" серед дорослих. Вона змагалась у категорії 67 кілограмів. Марія Леонова отримала срібну медаль серед кадетів. Вона змагалась у ваговій категорії 59 кілограмів.

Спортсменки з Дніпра стали переможницями і призерками Чемпіонату України з тхеквондо

Участь у чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ взяли 500 спортсменів з 16 областей України.