Сьогодні Вахтанга Кікабідзе поховають Верійському цвинтарі поруч з матір’ю

З Кікабідзе попрощалися у Грузії: труну з актором накрили українським прапором (фото)

У столиці Грузії Тбілісі вчора та позавчора прощалися з легендарним грузинським артистом Вахтанга Кікабідзе, якого не стало 15 січня.

З Кікабідзе попрощалися у Грузії: труну з актором накрили українським прапором (фото)

З Кікабідзе попрощалися у Грузії: труну з актором накрили українським прапором (фото)

Прощання відбувалося у церкві Кашветі на проспекті Руставелі, де попрощатися з легендою прийшли його рідні, а також шанувальники таланту актора. Труна Кікабідзе була накрита грузинським та українським прапором. Таке рішення прийняла родина артиста, адже за життя він дуже любив і підтримував Україну.

Сьогодні Вахтанга Кікабідзе поховають Верійському цвинтарі у Тбілісі поруч з матір’ю актора. На похорон прилетить Міністр культури України Олександр Ткаченко, пише портал «Новости-Грузия». Він під час прощальної церемонії він прочитає промову від президента Володимира Зеленського.

Легендарний грузинський актор та виконавець Вахтанг Кікабідзе помер 15 січня на 85-му році життя. Артист перебував у клініці протягом кількох тижнів. Як стало відомо, Кікабідзе боровся із раком. Як повідомили близькі покійного, Вахтанг Костянтинович помер у реанімації. Останніми роками він був на діалізі, процедуру якого доводилося робити регулярно через день. «Лікарі зробили все можливе. Очевидно, ресурси його організму остаточно закінчилися», – повідомила подруга сім’ї Кікабідзе Нана Келаптрішвілі.

Раніше «Главком» писав, що за кілька тижнів до смерті артист дав інтерв’ю, в якому розповів, як мала би закінчитися війна, розв’язана кремлівським режимом, якби Путін мав розум.

Джерело