В Італії вбили 23-річну українку Яну Малайко. Поліція муніципалітету Кастільоне-делле-Стів’єре, де проживала дівчина, підозрює у вбивстві її колишнього хлопця – 33-річного громадянина Молдови.

В Італії шукають тіло молодої українки – у вбивстві підозрюють колишнього хлопця: фото

Про це повідомили у виданні TGR та інформували в Telenuovo.

Убивство українки могло статися у квартирі, яку хлопець і дівчина орендували, коли були разом. У поліції вважають, що молдаванин Дмитро зарізав Яну Малайко та заховав тіло. Зараз його тримають під вартою у в’язниці округу Мантуї, однак чоловік не зізнається у вбивстві.

Яна Малайко зникла кілька днів тому – одразу після гучної сварки у квартирі, де жила пара. За попередньою інформацією, її колишній хлопець міг погрожувати їй ножем, а потім вбити ним.

Зараз поліцейські шукають тіло українки в провінції Мантуя, зосереджуючи увагу на місцевості поблизу озера на півночі від однойменного міста, оскільки вважається, що підозрюваний міг втопити мертву дівчину.

В Італії шукають тіло молодої українки – у вбивстві підозрюють колишнього хлопця: фото

В Італії шукають тіло молодої українки – у вбивстві підозрюють колишнього хлопця: фото

За словами матері Яни Малайко, останні півроку дочка скаржилася на свого співмешканця Дмитра, який постійно зловживав алкоголем, і підозрювала його у вживанні наркотиків.

“В останніх наших телефонних розмовах Яна сказала, що підозрює Діму у вживанні наркотиків, і що вона про це говорила Крістіні, сестрі Дмитра, яка підтримувала її рішення про розставання з ним, так само вона була роботодавцем дочки і надала їй свою квартиру, поки Яночка не знайде кращого житла, Дмитро також мав ключі від квартири сестри. Яна стверджувала, що останнім часом Діма був неадекватно сердитий на свою сестру і маму, звинувачував їх у своїх невдачах, перестав прислухатися до них і не дозволяв втручатися в його життя, хоча нещодавно це була дуже дружна родина. Також останнім часом він не працював. Приходив у бар на роботу, на пару годин, тільки коли закінчувалися гроші”, – розповіла жінка.

Дмитро та Яна розійшлися 7 січня – це відбулося спокійно, але наступного дня хлопець почав обзивати дівчину зрадницею і звинувачувати у розриві стосунків.

“10 січня у її голосовому повідомленні чується сльози, наступного дня все було спокійно, і вона залишалася у квартирі над баром. В останній відеорозмові 18 січня вона була дуже веселою і говорила про свої плани, про те, що дуже рада, що вирішила піти, на мої слова про те, щоб вона не боялася, що залишиться без коштів, а я та її тато підтримаємо і фінансово, і морально, вона мене запевнила, що в неї є і відкладені кошти, і друзі, які підтримають і житлом, і роботою. Вона не відчувала загрози її життю, вона хотіла сім’ї, дітей та щасливого сімейного життя і робила все можливе для цього, але зрозуміла, що Дмитро ніколи не дасть їй це, і всі її спроби поміняти його спосіб життя марні, тепер моя дитина зникла і єдина людина, яка знає де вона мовчить. Поверніть нам нашу єдину дочку”, – наголосила матір Яни Малайко.

Дівчина працювала в барі в італійському муніципалітеті Кастільоне-делле-Стів’єре та мала дружні взаємними з місцевими. Також вона активно вела свій тік-ток, нижче відео з її акаунта.

Джерело