До кінця поточного тижня Україну не покинуть опади. Найближчими днями на всій території країни триматимуться дощі та мокрий сніг. 

Попередили про небезпеку на дорогах: синоптики дали прогноз до кінця тижня

До кінця поточного тижня Україну не покинуть опади. Найближчими днями на всій території країни триматимуться дощі та мокрий сніг.

Температура повітря коливатиметься у межах -5+5. Відповідним прогнозом поділилися синоптики Українського гідрометцентру.

Зокрема, у п’ятницю, 3 лютого, вдень стовпчики термометрів коливатимуться у межах нуля. Максимальні денні температури +5 градусів спостерігатимуться на півдні країни. Найбільш прохолодно буде на півночі – від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла. Вночі по всій Україні очікується мороз до -3-4 грасів. Також прогнозується мокрий сніг з дощем.

 

У суботу, 4 лютого, морози посиляться. Вночі стовпчики термометрів опустяться до -6-7 градусів, вдень також покажуть -3-1, і лише на півдні та сході країни подекуди піднімуться до -1+1. Очікується сніг та мокрий сніг з дощем.

У неділю, 5 лютого, прогнозується сніг, подекуди з дощем. Нічні температури на заході Україні опустятьсядо -9-10 градусів, на решті території -6-8. Вдень стовпчики термометрів -2-5 градусів.

Крім того, синоптики попередили, що 1-2 лютого, на високогір’ї Iвано-Франкiвської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень). Також на Чернігівщині утримуватиметься значне затоплення заплави та порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Верхнього Дніпра.

“З 4 по 7 лютого внаслідок надходження холодніших повітряних мас із півночі температурний фон в Україні знизиться на 3-6°. Також є можливість встановлення снігового покриву в більшості областей. Тож у першій декаді лютого є всі передумови для класичної зимової погоди зі снігом та помірними морозами”, – повідомив синоптик Кібальчич.

Джерело