Торговельний центр «Епіцентр» у Херсоні, що розташований на Бериславському шосе, 17 повністю згорів унаслідок нічного обстрілу міста російськими окупантами.  Потужний артилерійський обстріл спричинив масштабну пожежу, яка охопила всю будівлю. Про це повідомила компанія «Епіцентр К».

Окупанти зруйнували «Епіцентр» у Херсоні: подробиці

«Дуже боляче усвідомлювати, що ми втратили місце, де працювали багато років (…) За одну ніч воно перетворилося на згарище. Сотні людей втратили своє місце роботи, а ще тисячі тепер не матимуть можливості забезпечити себе найважливішими товарами», – прокоментував в. о. директора ТЦ Денис Литвинов.

Окупанти зруйнували «Епіцентр» у Херсоні: подробиці

«Працівники пожежної безпеки міста та працівники компанії доклали героїчних зусиль для подолання вогню, але локалізувати пожежу не вдалося через влучання в джерело газопостачання (феєрверків не було, то фейк)», – зазначила у себе на сторінці у Facebook керівниця PR-департаменту «Епіцентр К» Юлія Чудновець.

Окупанти зруйнували «Епіцентр» у Херсоні: подробиці

Співробітникам торговельного центру, що залишилися без роботи, компанією буде надано необхідну підтримку, наголосили в компанії.

«У регіонах, де тривають обстріли та активні бойові дії, робота стратегічних торгових мереж – це необхідна умова для життя людей. Попри ризики та фінансові втрати ми продовжуємо працювати, бо розуміємо, що це наша гуманітарна місія», – розповів в. о. директора з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Дмитро Танько.

Нагадаємо, роботу ТЦ «Епіцентр» у Херсоні було відновлено після деокупації міста. Об'єкти мережі продовжують роботу, де це можливо. Компанія також висловила готовність відбудовувати зруйновані об'єкти мережі.

Унаслідок бойових дій три торгових центри мережі  – у Чернігові, Маріуполі та Бучі були повністю знищені. Ще частина об’єктів мережі «Епіцентр» була вимушена припинити роботу через активні бойові дії, постійні обстріли та захоплення українських територій окупаційними військами

Попри суттєві втрати, компанія активно допомагає країні. За словами представників торговельної мережі, загальна сума допомоги з початку широкомасштабного вторгнення в Україну перевищила 1 млрд грн.

Джерело