Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко втомилася від негативних коментарів та критики на свою адресу у соціальних мережах. 

Останньою краплею для акторки стали коментарі про її чоловіка, актора Андрія Фединчика, який зараз служить у лавах ЗСУ. Користувачі звинуватили Наталку у тому, що вона "спокійно живе", поки її коханий на фронті. Знаменитість відреагувала на такі заяви дуже різкою відповіддю. 

"Ідіть в ср*ку! Я кожен день дістаю себе з дна! І таких, як ви, хочеться просто послати на*уй!", - написала Наталка. 

Наталка Денисенко різко відреагувала на хейт в коментарях: "Хочеться послати на*уй"

Також акторка звернулася до всіх Instagram-критиків у сторіз та попередила, що після подібних коментарів буде просто блокувати тих, хто їх пише. До свого звернення Денисенко додала скріншот переписки з Фединчиком, який тривалий час не виходив на зв'язок після ракетного удару по Краматорську. 

"Кожного дня я з усіх сил намагаюся продовжувати жити і читаю таке! Ви навіть не підозрюєте, якою справою займається мій чоловік і як я живу! Ви бачите лише 5% того, що відбувається в моєму житті. І якщо якась тварюка хоч раз напише подібний коментар, я буду посилати і блокувати", - емоційно висловилася Наталка.

Читайте також:

Влад Яма нарвався на критику у Мережі після фото у стилі "Рятувальників Малібу" на пляжі Маямі

MONATIK, KAZKA, TVORCHI та інші українські зірки зібрали мільйон гривень для переселенців

Міша Романова про смерть батька під час окупації Херсона: "Знайомі допомогли організувати похорон"

Джерело