Депутати Дніпропетровської обласної ради достроково припинили повноваження депутата Валентина Резніченка. Сьогодні за відповідне рішення проголосувало 92 обранці. Ще четверо «утрималися», а один висловився «проти».

Як повідомляє «Главком», сесія облради відбулася у форматі zoom-конференції. Питання Резніченко було розглянуто без обговорення.

Звільнений Зеленським керівник Дніпропетровщини склав депутатський мандат

Як повідомляв «Главком», правоохоронці відкрили кримінальне провадження, в якому замішене ТОВ «Будінвест Інжиніринг» з Дніпра. Донедавна співвласницею цієї компанії була професійна спортсменка, яка працює тренером з пауерліфтингу Яна Хланта. Вона є близькою подругою Валентина Резніченка. Хланта і Резніченко разом багато подорожували за кордон. Окрім того, Хланта пересувалася на автомобілі Різниченка та отримувала зарплату в його фірмі.

За даними керівника ініціативи «Громадський контроль» Дениса Селіна, за день до обшуків у помешканні Хланти, вона спокійно на автомобілі виїхала з Дніпра, а потiм, схоже, перебралася за кордон. Всього у справі орієнтовно 10 фігурантів.

За 2022 рік ТОВ «Будінвест Інжиніринг» заробило на дорогах 1,79 млрд грн.

Джерело